DMX пульт керування світлом. Маленький ремонт.

6 коментарів

 1. Сергій :

  А який можна придбати контролер для ноута, щоб здійснювати DMX регулювання?

  • Як матиму час я черкну більш детальніше про це. А в двох словах може бути Sunlite Suite 2, або більш рання версія – Sunlite Suite. Я наприклад на сьогоднішній день користуюся Sunlite Suite 1. Анімація, сцени, запрограмовані рухи, активація від звуку. Є що хоч.. Тільки щоб вивчити треба трохи посидіти і попрактикувати. Якщо взяти іншу фірму – то наприклад MyDMX – ADJ. В youtube є багато відео з уроками, прикладами і обзорами що На те що на те. Sunlite Suite 1 – більш заточений під XP, але я його гарно попросив то він в мене і під 7 і під 8.1 спокійно працює. Це виходить DMX контролер і до нього програма яка працює саме з цим контролером. Ясне діло що – це великий крок вперед після пульта, особливо якщо є Кілька рухомих голів! Бо якщо чисто PAR, заливки, то і пульта з головою вистачить.

 2. у мене є такий пульт чи можна підключити до нього комп*ютер?????. до речі з цим пультом теж можна зробити шоу!!

  • До пульта – не можна! А до комп’ютера – пульт можна підключити. Для цього потрібен DMX контролер. До нього підключається DMX кабель на вихід для керування приборами, USB кабель до комп’ютера щоб керувати і DMX вхід від пульта. Все просто. Цей пульт повне фуфло проти комп’ютера!!! Якщо є можливість потрібно обов’язково переходити на комп’ютер.

   Шоу зробити можна, не сперечаюся, тільки треба просрати купу часу на це. А якщо діло дійде до голів чи сканерів, тоді я б подивився на ці конвульсії у створенні шоу))). Комп’ютер тут однозначно рулить. Шоу і все остальне створюється за кілька хвилин, а на пульті годинами….

 3. і як замінити наприклад зробити режим строба на 6 канал а не на 4 як це можна зробити???

  • А ніяк! Порядок каналів у приборі робиться на заводі виробником! Цей пульт самий бюджетний який можна знайти. В мене по сьогоднішній день валяється без діла. Чого? – читай вище.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.