КОМП’ЮТЕРИ

Якщо у вас щось поламалося чи є задача яка потребує розплавити мозги – то ви по адресу!. Я із задоволенням зроблю це за вас. Спектр робіт дуже широкий, нижче детальніше розпишу. Моя фішка – це

Ремонт у вас вдома

якщо його там можна провести. Складніші роботи я беру додому, наприклад: поламаний корпус ноутбука, відновлення інформації, чистка системи охолодження ноутбука, відновлення гніз живлення ітд. Такі речі вимагають багато часу, акуратності, обладнання яке впадло з собою тащити (ящик інструментів) і місця де можна все розкласти.

І так, коротко про послуги які я можу вам надати:

  1. Встановлення Операційних Систем Windows та Linux любої версії. Мені без різниці яка ОС вам подобається. Я можу вам поставити як Windows 8.1  так і при бажанні windows 95й)).
  2. Діагностика та ремонт комп’ютерної техніки.
  3. Абонентське обслуговування комп’ютерів. Прекрасне рішення якщо у вас немає системного адміністратора. Підтримання ваших комп’ютерів в належному стані, оперативні виїзди та екстрений ремонт у разі неполадок.
  4. Розробка та монтаж локальних мереж. Відкриваєте офіс, купа комп’ютерів і потрібен між ними зв’язок? Да запросто). Проект, монтаж, повне налаштування, робота під ключ.
  5. Налаштування мережевого обладнання. Роутери, Wi-Fi, модеми, мережеві камери та багато іншого. Все це можна налаштувати під ваші потреби. Не знаєте як? нема часу забивати складним собі голову – зробим).
  6. Відновлення інформації програмними засобами. Це стосується жорстких дисків, флеш накопичувачів, оптичних дисків.
  7. Комп’ютерні курси. Є бажання підтягнути комп’ютерні навички? Підтягнем)).

Це та багато чого іншого). Звертайтесь, цікавтесь, всі контакти – ТУТ.

Бонуси та знижки:

  • Якщо у вас багато роботи для мене, наприклад: ноутбук, комп’ютер, планшет. За масштаби робіт – буде зниження вартості робіт.
  • Якщо ви дали мій телефон своїм друзям, колегам, знайомим і вони звернулись за допомогою – вам також буде зниження вартості робіт.
  • Якщо я ставив вам ОС Windows чи робив які роботи, то онлайн допомога по TeamViever – місяць безкоштовно!

Якщо у вас специфічна задача з якою я діла не мав – звертайтесь! Я з нею спробую розібратися і допомогти вам! Я люблю навчитись чомусь новому і цікава практика то для мене)).