Монтаж локальних мереж

Локальна комп’ютерна мережа (англ. Local Area Network (LAN)) – являє собою об’єднання певного числа комп’ютерів на відносно невеликій території. В порівнянні з глобальною мережею (WAN), локальна мережа зазвичай має більшу швидкість обміну даними, менше географічне покриття та відсутність необхідності використовувати запозиченої телекомунікаційної лінії зв’язку.

Етапи проектування та монтажу мереж:

  1. Складання технічного завдання – замовник передає вимоги й інші вихідні дані для проектування мережі. План приміщення у яких буде розміщатися кабельна система з нанесеним на ньому розташуванням робочих місць.
  2. Обстеження об’єкта – огляд особливостей даного об’єкту (тип стін, складність прокладки, висота на якій будуть прокладатись кабелі ітд.).
  3. Створення технічного проекту та складання кошторису на обладнання і роботи – на підставі технічного завдання та аналізу об’єкта формується технічний проект, на основі якого складаються кошториси обладнання і робіт з прокладки локальної мережі. Так само на підставі вибраного обладнання і його виробника розраховується вартість матеріалів.
  4. Монтаж кабельних трас – монтаж коробів на стіни легких, і важких матеріалів, монтаж кабель каналів, монтаж металевих і дротових лотків над підвісними стелями, монтаж підвісних ліній усередині і поза приміщеннями, свердління отворів у стінах, монтаж кабельних шахт у міжповерхових перекриттях, монтаж у гофрованих та пластикових трубах, монтаж трас за гіпсокартоном.
  5. Прокладка кабелю – трасування кабелю (розмотування, нарізка, розтяжка), маркування, жгутування, прокладка кабелю по всіх вищевказаних кабельних трасах витої пари, телефонного та силового.
  6. Монтаж розеток робочої зони – монтаж і підключення розеток, що вбудовуються, у пластикові кабельні канали, монтаж зовнішніх і внутрішніх розеток на стіни як з легких так і з важких матеріалів (цегла, бетон), монтаж стійок і монтаж розеток, люків у підлогу.
  7. Монтаж комутаційних шаф і серверних кімнат – комплексний монтаж серверних кімнат, складання та монтаж настінних і шаф які встановлюються на підлогу, монтаж крос блоків і патч-панелей, органайзерів і кабельних жолобів, монтаж і налаштування будь-якого активного і пасивного обладнання, серверів і систем безперебійного живлення, комутація вузлів СКМ і маркування.
Це зображення має порожній атрибут alt; ім'я файлу LAN_schematics.jpg