Супутникове ТВ Viasat

ПАКЕТИ КАНАЛІВ VIASAT

Пакет «Національний»

В пакеті «Національний» ви побачите українські канали та популярні канали Kvartal TV, Paramount Comedy, FILMUADRAMA, Bolt.

 

Пакет «Сімейний»

Дивіться цілодобово без реклами кіно на каналах TV1000, TV1000 World Kino, TV1000 Action, Vip Comedy; пізнавайте світ з Viasat History, Viasat Nature, Viasat Explorer; вболівайте на Viasat Sport. А також всі національні канали та Kvartal TV, Paramount Comedy, FILMUADRAMA, Bolt.

 

Пакет «Престижний»

ТБ канали для всієї родини: новинки кіно та серіалів від TV1000, Sony, Fox, спортивні Eurosport та Viasat Sport, дитячі Nickelodeon і Nick Jr., пізнавальні канали груп Viasat та Discovery.

 

Пакет «Престижний HD»

Окрім повного набору каналів пакету «Престижний», в пакет входять HD канали: TV 1000 Comedy HD, Discovery HD Showcase, Viasat Nature/History HD, English Club HD, Eurosport 1 HD, Viasat Sport HD, MTV Live HD, Nickelodeon HD.

 

Пакет «Преміум HD»

«Премiум» – найширший пакет каналів. Широкий вибір каналів у HD якості дасть змогу насолодитися картинкою високої чіткості. Спорт, дитячі канали, документальні фільми та тематичні канали – всі хіти входять до цього пакету.

Пропозиції VIASAT

САМОСТІЙНЕ ПІДКЛЮЧЕННЯ ТЮНЕРА

Viasat з самостійним підключенням та безкоштовною доставкою до найближчого відділення Нової Пошти

1099 грн

ТЮНЕР З УСТАНОВКОЮ МАЙСТРА

Тюнер з доставкою до Вашої оселі та підключенням майстром у зручний для Вас час

1499 грн

ТЮНЕР І СУПУТНИКОВА АНТЕНА З УСТАНОВКОЮ МАЙСТРА

Ми надаємо Вам підключення під ключ – супутникову тарілку, тюнер та підключення комплекта майстром та підключенням у зручний для Вас час

2999 грн